AKTUALNOŚCI

Uwaga, od dnia 12.05.2021 wprowadziliśmy zmiany w cenach zdjęć na porcelanie. - Cennik

 

FOTOKRYSZTAŁ I FOTOPORCELANA DODATKOWO ZDOBIONA SZCZERYM ZŁOTEM

                             

Fotokryształ z ornamentem nr1 Fotokryształ z ornamentem nr2 Fotokryształ kolorowy ze złotym ornamentem n3 Fotokryształ kolorowy na granatowym tle ze złotymi zdobieniami.

 

Fotokryształ wykonany złotem na czarnym krysztale  Fotoporcelana wykonana złotem, owalna Fotoporcelana wykonana złotem, prostokątna Herb na porcelanie wykonany zgodnie z zasadami heraldyki 

 

złote gody kryształ  podziękowania fotokryształ              

 

Jako jedyna firma w Polsce opracowaliśmy autorską technologię przyozdabiania fotokryształów i zdjęć na porcelanie prawdziwym 24-karatowym złotem. Oferujemy zarówno standardowe wersje ornamentów (pierwsze trzy zdjęcia) jak również zdobienia wykonane na indywidualne zamówienie. Istnieje pełna dowolność zarówno jeśli chodzi o ornament, jak również zamieszczenie dowolnej inskrypcji (sentencji) na płytce. Tylko w naszej firmie można zamówić zdjęcie wykonane wyłącznie i całkowicie szczerym złotem  bez dodatków farb ceramicznych. Osoby pragnące przenieść na porcelanę swój rodowy herb z pewnością zainteresuje możliwość wykonania go zgodnie z zasadami heraldyki, w myśl której nie używa się koloru żółtego lecz właśnie złota. Oferta dostępna w naszym sklepie internetowym.   

 

 


 

 

SAMOPRZYLEPNA TAŚMA MONTAŻOWA do FOTOPORCELANY

 

Dzięki taśmie montażowej fotoporcelana jest natychmiast gotowa do przyklejenia. Nie potrzeba żadnych dodatkowych klejów. Wystarczy zerwać folię zabezpieczającą i przycisnąć zdjęcie do tablicy nagrobkowej. Nie wymaga zabezpieczania przed przesunięciem. Idealna dla indywidualnych klientów, ktorzy chcą samodzielnie zamontować zdjęcie. Produkt absolutnie wytrzymały na warunki atmosferyczne. Proponujemy zapoznanie się z filmem instruktażowym.

 

Cena - 14 zł brutto za format 9x12 cm

 

      

 

 

PORCELANOWE SAMOPRZYLEPNE WIZYTÓWKI na NAGROBKI

 

Efektowne, na prostokątnej porcelanowej płytce 5x7 cm. Dożywotnia gwarancja trwałości i koloru. Podklejone dwustronną taśmą montażową. Klasyczna z danymi firmy lub multimedialna - z kodem QR (4x6 cm) przekierowującym na stronę kamieniarza. Więcej o kodach QR.

 

Cena - 20 zł brutto szt.

 

                

 


 

 

Terminy realizacji zdjęć na porcelanie: ok. 5 dni roboczych

 

EXPRES - wysyłka na drugi dzień  (warunek - zamównie otrzymaliśmy do godz. 13) (sprawdź ceny)

 

 

Koszt wysyłki paczki w terminie normalnym - 19,00 zł brutto

Koszt wysyłki paczki kurierem - 50 zł brutto

 

 


 

 Dla Państwa wygody: 

 

Do mocowania fotoporcelanek polecamy silikonowy klej (opakowanie 8ml wystarcza do przyklejenia 2-3 fotoporcelanek - cena 3,25 zł netto) lub samoprzylepną taśmę montażową (szczegóły powyżej). 

 


 

Powiadamianie SMS:

Uruchomiliśmy bezpłatne powiadamianie SMS-em o wysyłce paczki wraz z numerem przewozowym. Wpisując ów numer na stronie www.sledzenie.poczta-polska.pl możecie Państwo sprawdzić gdzie aktualnie znajduje się przesyłka. Warunkiem skorzystania z usługi jest podanie nam aktualnego numeru telefonu komórkowego. 

 

 

Informacja o skanowaniu zdjęć:

O ile to możliwe prosimy o skanowanie zdjęć (np. legitymacyjnych) w rozdzielczości 600 dpi. Proszę przy tym wyłączyć wszelkie programowe funkcje polepszające obraz np. wyostrzanie czy odszumianie. Skanujemy zawsze w kolorze i zapisujemy najlepiej jako plik jpg bez kompresji. W razie problemów służymy telefoniczną pomocą.

Niezwykle trudnym materiałem do skanowania są nowe dowody osobiste i nowe paszporty. Radzimy unikać przyjmowania z takich zdjęć zamówień na fotoporcelanę. Na odpowiedzialność zamawiającego możemy wykonać jedynie fotoporcelanę czarno-białą.

Informujemy, że zdjęcia na porcelanie i krysztale, wykonywane na podstawie zdjęć amatorskich, reprodukcji oraz oryginałów przerabianych przez klienta wykonujemy wyłącznie na odpowiedzialność zamawiającego.

 

 


  

 

powrot - strona głowna Alina Fotoporcelana